Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın yönetiminde İyi bir içerik ve anlık takip sizi başarıya ulaştırır. Bende bu konuda size destek olarak takipçilerinizle sağlıklı bir iletişim içerisinde olmanıza ve onlara dilediğiniz zaman ulaşıp sorunlarınızı çözebilmenize yardımcı oluyorum. Unutmayın ihtiyaçları kısa sürede ve sorunsuz cevaplanan mutlu müşteri, sadık müşteridir.

Facebook Reklamcılığı

Markalarınızın sadece sosyal medyada var olması farkındalık için çoğu zaman tek başına yeterli değildir. Oluşturacağınız Facebook reklamları ile daha fazla kişiye ulaşmış olacak ve belirlediğiniz hedef kitlelerle bütçenizi en doğru şekilde yönetmiş olacaksınız.

Instagram Reklamcılığı

Önemli bir reklam mecrası olan Instagram, markalar ya da bir ürün satışı yapmak isteyen kişiler için en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biridir. Instagram aracılığı ile hazırladığınız görselleri kullanarak bilinirliğinizi artırabilir ve müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Youtube Reklamcılığı

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube'da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşma imkanı elde etmek istemez misiniz? Bu sayede müşterilerinize ulaşabilir ve hızlı bir şekilde harekete geçmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Youtube reklamcılığı ile sadece reklamlarınıza ilgi gösterildiği zaman ödeme yaparak reklam bütçenizi de kontrol altında tutmuş olursunuz.

Google Ads

Google Ads sayesinde; Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklam Ağları, Alışveriş Reklamları, Video Reklamları ile online ortamda satışlarınızı arttırın. Aynı zamanda oluşturduğunuz reklam kampanyalarının sonucunda elde ettiğiniz raporlamalar ile hangi bölgede, hangi saat diliminde, hangi hedef kitleye ne kadar bütçe ile reklam çıkılmasının daha doğru olacağını belirleyin. Böylece en doğru strateji ile hedeflerinizi yakalayın.

Google Analytics

Google Anlaytics; sitenize gelen kullanıcıların hangi kanallardan geldiği, sitenizde ne kadar sürede kaldığı, hangi sayfalarda gezindiği, dönüşümlerin ( iletişim formu doldurma, ürün satın alma vb.) olup olmadığı gibi bilgileri bize sunan ve bu bilgilere göre sitemizde düzenlemeler yapmamızı sağlayan faydalı bir araçtır. Gelin raporlarınızı oluşturalım ve elde ettiğiniz dönüşümlerle yakaladığınız başarıya birlikte sevinelim.

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Eğer arama motorlarında müşterileriniz tarafından arandığınızda en üst seviyelerde çıkmak istiyorsanız gerçekleştirdiğim Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarıyla size destek olabilirim. Dijital pazarlamanın en fazla prestije sahip olan ve yüksek getiri sağlayan bir yöntemi olan Seo Pazarlamasını sizde deneyin.

İçerik Yönetimi

Sosyal ve dijital pazarlama alanında büyük öneme sahip olan içerik yönetimi sayesinde bulunduğunuz sektöre yönelik olarak oluşturduğunuz yaratıcı metinler ile hem müşterilerinizin gözünde itibarınız yükselecek hem de rakiplerinize karşı avantajlı konuma geçeceksiniz. Eğer akılda kalıcılık istiyorsanız gelin hem markanızı, hem sitenizi online dünyaya tanıtmada size yardımcı olayım.

E-Ticaret Danışmanlığı

Sitenizin Seo kurallarına uygun olarak hazırlanması, sitenizin düzenlenmesi, sitenizde bulunan ürün açıklamalarının girilmesi, sosyal medya ile ilgili düzenlemeler, online reklamlar, arama motoru optimizasyonu gibi e-ticaret kapsamına giren konularda danışmanlık hizmeti alarak dönüşüm oranlarınızı arttırabilirsiniz.

E-Posta Pazarlaması

Toplu mail gönderimi sayesinde etkili ve avantajlı bir pazarlama stratejisi oluşturarak yüksek kazançlar sağlamak istemez misiniz? Sizlere e-posta pazarlaması kanalı ile müşterilerinize ürünlerin tanıtımını yapma, onları ürünleriniz hakkında bilgilendirme, kutlama mesajları ile müşterilerinizle sıcak ilişkiler kurmanıza yardımcı olma adımlarında yardımcı oluyorum.

Web Sitesi Kurulumu

Wordpress, HTML5 VE CSS3 altyapıları üzerinden web sitenizin Seo uyumlu kurulumunu sağlarım. Eğer isterseniz ilave olarak sitenize Seo uyumlu blog yazıları da yazarak sitenizin dinamik kalmasına yardımcı olurum.

Eğitimler

Öğrencilik ömür boyu süren bir yolculuktur. Sonsuza kadar daima bilgilerimizin üzerine yeni bilgiler ekleyerek alırız yaşlarımızı.Ben ne kadar senelik tecrübeye sahip olsam da, ne kadar bilgi edinmiş olsam da hayatta yine de hep bir yanımı tecrübesiz ve bilgiye aç olarak hissedecğim. Benden daha tecrübeli ve bilgili duayenlerimden, meslektaşlarımdan severek yeni bir şeyler öğrenmenin mutluluğunu yaşayacağım daima. Bende istiyorum ki kendi bildiklerimi aktarayım, bilgilerimi paylaşarak çoğaltayım. Eğer sizde benimle aynı düşüncedeyseniz birbirimizden bir şeyler öğrenmenin mutluluğunu yaşayabiliriz.