8

Sertifikalar


3

Akademik Çalışmalar


3

Projeler


2

Ödüller
İlgi Alanlarım

Beni daha yakından tanımak için ilgi alanlarıma bir göz atın...
 • Dans Etmek

  Dans etmek benim hayatımın vazgeçilmez bir parçası. Son 1 senedir üzerinde uzmanlaştığım Latin (Salsa, Bachata) ve Yunan Dansları (Sirtaki, Zeibekiko, Zorba) ile kazandığım pozitif enerjiyi günlük hayatıma ve yaptığım işlerime de yansıtıyorum.
 • Resim Yapmak ve Karikatür Çizmek

  Renklerle ve mizahla aram iyidir. Hiç bir kurala ve sınıra bağlı kalmaksızın boyaları tuale yansıtmak renklerin birbiri ile ahengini seyretmek gibisi yok. Ayrıca çizdiğim karikatürleri konuşturmak da benim en büyük zevklerimden bir tanesi.
 • Yüzmek ve Tüplü Dalış

  Bence denizde olmak karada olmaktan, denizin altında olmakta üzerinde olmaktan çok daha güzel. 10 dakikalığına da olsa hayata bir mola verin ve kendinizi ödüllendirin. Denizin altında, oraya hiç bir olumsuzluğun giremeyeceği bir duvar örülü, sizi hiç bir şey huzursuz edemeyecek yanınıza gelip sizden sevgi bekleyen balıklar dışında.
 • Ateşle Cam Şekillendirmek

  Ateşle camı dans ettirmek, camı ateş yardımı ile eritip rengarenk boncuklar yapmak inanılmaz bir dünya. Kim bilebilirdi ki gözümüzün gördüğü, şeffaf, kırılgan, renkli objeler ateş yardımı ile şekillenecek.